Понеділок - П'ятниця
з З 10:00 - 19:00
Субота - З 10:00 - 17:00
Неділя - Вихідний
Зворотній зв'язок
ГоловнаВиробники
Меблі фабрики ДОМ (Україна)

Меблі фабрики ДОМ (Україна)

Фабрика ДОМ

Українське підприємство ДОМ (Домашня Офісна Мебель) заснована в 2007 році. Основні виробничі потужності і склади знаходяться в місті Київ. Компанія спеціалізується на виробництві корпусних і м'яких меблів для офісу та дому.

Виробничі потужності розташовані на площі понад 1000 кв.м. Кваліфіковані працівники виготовляють продукцію на сучасному італійському та німецькому устаткуванні, такому як KDT, Vitap та Griggio з застосуванням автоматичних систем керування.

Для виробництва продукція використовується матеріали вітчизняного і закордонного виробництва, які мають відповідні сертифікати якості. Високоякісне ламіноване ДСП, плити ДВП, міцні дзеркала і якісна фурнітура (MULLER і НETTICH), дотримання міжнародних стандартів якості, а також постійний контроль на всіх ділянках виробництва гарантують найвищу якість продукції під торговою маркою ДОМ. На всю продукцію надається гарантія 18 місяців від виробника!

Особливу увагу привертають шафи-купе ДОМ. Зручні, місткі, функціональні вони органічно вписуються в простір кімнати чи офісу. Великий модельний ряд з різним наповненням (полиці, висувні ящики, пантографи та інше) дозволяють вибрати найоптимальніший варіант шафи купе. Різноманітне оформлення фасадів, нанесення на дзеркала методом піскострую і фотодруку різноманітних малюнків також додає велику привабливість шафам-купе.

Купити продукцію фабрики ДОМ по привабливим цінам ви можете на сайті або в салонах «Панорама»!Повернення до списку