Понеділок - П'ятниця
з З 10:00 - 19:00
Субота - З 10:00 - 17:00
Неділя - Вихідний
Зворотній зв'язок
ГоловнаВиробники
Korfad (Україна)

Korfad (Україна)

Korfad (Україна)

Українська компанія Korfad знаходиться у місті Крюковка Чернігівської області. Виробничі потужності займають площу понад 25000 кв.м. Основним напрямком роботи є виготовлення міжкімнатних дверей та погонажних виробів. Виробництво продукції здійснюється на італійському обладнанні (Maggi, Griggio, Leadermac) з використанням італійського захисно-декоративного екологічного покриття «SINCROLAM». покриття «SINCROLAM»

Екошпон Sincrolam по візуальним і тактильним відчуттям імітує структуру натуральної деревини. Це покриття стійке до пошкоджень, не вигоряє під дією сонячних променів, вологостійке, гарно очищується, а також повністю екологічно безпечне.

Завдяки високоякісній сировині, кваліфікованим працівникам, дотримання світових стандартів якості ISO 9001: 2009, контролю на кожному етапі виробництва згідно ДСТУ, досягається найвища якість міжкімнатних дверей на яку компанія Korfad надає гарантію 5 років!

Модельний ряд міжкімнатних дверей ТМ Korfad об’єднано в 25 колекцій з 2700 варіацій дверних полотен великої кольорової гами і різного дизайну призначених для встановлення в офісі, житловій кімнаті, кухні чи санвузлі.

Пропонуються збірні, розсувні і щитові двері стандартних розмірів з вистою 200 см і шириною 40, 60, 70, 80, 90 см., а також нестандартних розмірів з шириною від 40 см. до 100 см. з кроком 1 см. і висотою від 1800 см. до 220 см. Товщина полотна 4 см.

Запропонована кольорова гамма дуже різноманітна, але найбільшим попитом користуються двері таких кольорів: білений дуб, дуб грей, дуб марсала, горіх, венге.

Деякі моделі також комплектуються склом 4 кольорів. Особливим попитом користується сатинове скло.

Великий модельний ряд, широка кольорова гамма і різноманітні розміри дозволять підібрати і придбати в нашому салоні «Панорама», найбільш підходящі до вашого дизайну приміщення двері, які створять завершену атмосферу вашої кімнати і прослужать довгі роки.

Повернення до списку