Понеділок - П'ятниця
з З 10:00 - 19:00
Субота - З 10:00 - 17:00
Неділя - Вихідний
Зворотній зв'язок
ГоловнаВиробники
ТМ Leador (Украина)

ТМ Leador (Украина)

ТМ Leador Фабрика по виробництву дверей ТМ "Leador", яка знаходиться в Чернігівської області в місті Корюківка, відносно молоде підприємство, але завдяки випуску сучасних моделей дверей на новітньому європейському устаткуванні впевнено завоювала свою нішу на ринку.

Використання екологічно чистих і якісних матеріалів які відповідають принципу eco-friendly роблять двері Ліадор абсолютно безпечними і гіпоалергенними. Вся продукція ТМ Leador має чудові характеристики. Жорсткість і довговічність дверей досягається завдяки поєднанню дерев’яного масиву з МДФ. Використання покриття SINCROLAM ® забезпечує вологостійкість і приємні тактильні відчуття, а також можливість очистки поверхні дверей різними хімічними засобами.

                                                                                                    Найкраще покриття SINCROLAM ® - тонке і гнучке

Покриття SINCROLAM ®

Завдяки використанню таких технологій полотно залишає свою форму, стійке до механічних пошкоджень і не втрачає колір.

Запропонована палітра декору дозволяє дверям Leador вписатись в любий інтер’єр квартири чи офісу, створюючи позитивну атмосферу для роботи і життя.

                                   

Цінова політика компанії Ліадор відносить їх продукцію в бюджетну категорію, тому придбати такі двері по доступній ціні в салоні "Panorama" може кожен.

Вибирайте Leador і отримайте комфорт!

Товари бренду:

ПочатокПоп. 1 2 3 Нас. Кінець

Повернення до списку