Понеділок - П'ятниця
з З 10:00 - 19:00
Субота - З 10:00 - 17:00
Неділя - Вихідний
Зворотній зв'язок
ГоловнаВиробники
ТМ «Новий Стиль» (Украина)

ТМ «Новий Стиль» (Украина)


ТМ «Новий Стиль»

Компанія по виробництву дверей і фурнітури «Новий Стиль» була заснована в 2002 році. За роки свого існування вона стала одним з лідерів українського ринку. Також її продукція постачається в Європу, Азію, Африку і Північну Америку, загалом більше ніж в 20 різних країн.

На даний момент виготовляється 2000 різних моделей і розмірів міжкімнатних дверей, об’єднаних в 15 колекцій в стилях: класика, неокласика, техно, модерн, ар-деко і лофт., які відповідають як класичним так і останнім тенденціям сучасної моди.

Якість виготовленої продукції досягається завдяки декільком чинникам:

- для виготовлення використовується тільки з якісних матеріалів які мають високі експлуатаційні якості, що гарантує великий термі використання.

- все устаткування відповідає міжнародним стандартам якості ISO 9001: 2015, FSC, CE, що гарантує найвищу якість виготовлення дверей і фурнітури.

Дверні полотна ТМ «Новий стиль» виготовляються двох типів – збірні і каркасно-щитові. Поверхня дверей буває ламінована, покрита ПВХ плівкою або ґрунтована (фарбована). Це дозволяє максимально розширити асортимент для використання в приміщеннях будь-якого типу і призначення.

Особливо варто відмітити міжкімнатні двері з покриттям NanoFlex – колекція Лайт, яку можна придбати в нашому інтернет магазині за доступними цінами. Покриття Нано Флекс розроблено і виготовлено в Японії з натуральних екологічно чистих матеріалів. Складається з трьох шарів, які максимально захищають двері від пошкоджень, впливу вологи і хімічного впливу, а також відображають природню текстуру деревини. Приємна на дотик поверхня таких дверей є гладка і тепла.

Продукцію ТМ «Новий стиль» характеризує:

-          різноманітний сучасний дизайн;

-          висока якість і надійність;

-          використання якісних матеріалів;

-          доступні ціни;

-          екологічність.

Придбати весь асортимент міжкімнатних дверей і фурнітури по доступним цінам можна в нашому салоні "Панорама".

Товари бренду:

ПочатокПоп. 1 2 3 4 5 Нас. Кінець

Повернення до списку