Понеділок - П'ятниця
з З 10:00 - 19:00
Субота - З 10:00 - 17:00
Неділя - Вихідний
Зворотній зв'язок

Папа Карло

Фабрика дверей "Папа Карло"Меблева фабрика «Папа Карло», яка знаходиться в місті Харків, працює на українському ринку з далекого 1996 року. Працюючи понад 20 років на українському та європейському ринках компанія експортує свою продукцію в 12 країн світу.

Крім дерев’яних дверей на фабриці виготовляють також різноманітні меблі, вікна і сходи, плінтуса.

Великий модельний ряд дверей виготовляється на сучасному високотехнологічному обладнанні з використанням італійських технологій. А повний виробничий цикл, починаючи від заготовки деревини, її розпилу і обробки, дозволяє на 100% контролювати якість сировинви. Завдяки цьому досягається висока якість як сировини так і самої продукції. Це підтверджується чисельними міжнародними і українськими сертифікатами якості і екологічності, такі як ISO 9001, ISO 14001 та інші.

В асортименті фабрики «Папа Карло» 9 колекцій міжкімнатних дверей: розпашні, розсувна і арочні, а також декоративні стінові панелі і перегородки.

Всі двері виготовляються з якісного клеєного соснового брусу який покривається плівкою зі всіх сторін, що запобігає доступу вологи до бруса.

В багатьох моделях використовується міцне сатиноване скло.

Завдяки великому асортименту, який складається з більш ніж 150 моделей міжкімнатних дверей в 50 варіантах кольорів, їх можна використовувати в будинку, квартирі чи офісі. Вони гармонійно впишуться в дизайн як кухні так і в кімнаті, в коридорі чи в кабінеті.

Весь модельний ряд дверей фабрики «Папа Карло» ви можете придбати в наших салонах "Panorama" чи в інтернет магазині по найкращим цінам.

Повернення до списку