Понеділок - П'ятниця
з З 10:00 - 19:00
Субота - З 10:00 - 17:00
Неділя - Вихідний
Зворотній зв'язок
ГоловнаВиробники
«Terminus» Україна

«Terminus» Україна


Українське підприємство по виробництву дверей «Terminus» була заснована ще в 2005 році в місті Калинівка, Вінницької області. За цей час компанія стала одним з лідерів українського ринку з виробництва міжкімнатних дверей.

Для виробництва використовується тільки якісна і екологічно безпечна сировина, яка сертифікована і відповідає світовим стандартам якості і екологічності. Сучасне німецьке і італійське обладнання, інноваційні технології в поєднанні з кропіткою ручною працею дозволяє отримати надійні, якісні і довговічні двері з натуральної деревини.

Креативна робота дизайнерів дозволяє відслідковувати тенденції в сучасному дизайні інтер’єрів і розробляти «модні» колекції міжкімнатних дверей. На даний момент є десять колекцій які відповідають як класичному стилю – колекція «Classic» (бюджетний варіант), колекція «Caro» (люксовий варіант), так і стилю модерн представленого декількома колекціями: «Modern», «Urban», «Sweet doors», «Fashion».

Великий асортимент моделей, високі експлуатаційні властивості (висока звукоізоляція, міцність, стійкість до перепадів температур і до впливу сонячного проміння, вологостійкість) дозволяють встановлювати міжкімнатні двері «Terminus» як в офісних приміщеннях так і в житлових приміщеннях (кімнати, кухні, ванни).

Всі моделі дверей виробництва «Terminus» можна придбати на нашому сайті або в салонах «Панорама», які знаходяться в Софіївській Борщагівці, по цінам, які сподобаються всім нашим покупцям.


Повернення до списку