Понеділок - П'ятниця
з З 10:00 - 19:00
Субота - З 10:00 - 17:00
Неділя - Вихідний
Зворотній зв'язок

Гарантія

Наша компанія гарантує прекрасний зовнішній вигляд зі збереженням усіх своїх експлуатаційних функцій продукції протягом 12 місяців з моменту доставки.

Кухні Шафи-Купе та корпусні меблі

На всі меблеві вироби ми даємо гарантію 1 рік з моменту встановлення. Гарантія надається на меблеві фасади, фурнітуру, корпус, при умові якщо був виявлений заводський брак. Гарантія не надається при механічному ушкодженні, при термічному чи вологому впливу на матеріали, також на скло та світлові лампи.

Надається постійний післягарантійний сервіс-супроводження (регулювання, заміна тощо).

Двері вхідні та міжкімнатні

Шановні клієнти, просимо Вас звернути увагу на те, що ми несемо гарантійні зобов'язання на полотна і встановлення лише у випадку, якщо ми надаємо  повний комплекс послуг (замір, доставка, підйом, установка) і правильної експлуатації  Вами встановлених дверей. (Монтаж і подальша експлуатація в умовах: інтервал температур від +15 до +30 з відносною вологістю повітря від 30 до 70%.)

Випадок визнається гарантійним (за умови правильної експлуатації і дотриманні техніки установки):

  1. Зміна геометрії
  2. Руйнування конструкції
  3. При виникненні відшарування і тріщин в шпоні шириною більше 1мм.

Випадок не визнається гарантійним (і тягне за собою зупинку гарантії):

  1. Якщо пошкодження носить механічний характер, або внаслідок механічних впливів.
  2. Зміна конструкції, зміна встановлених заводом-виробником розмірів дверного полотна шляхом його підрізування по висоті і / або ширині.
  3. Внаслідок порушення черговості технологічного процесу проведення внутрішніх оздоблювальних робіт (обклеювання шпалер, штукатурка стін, укладання плитки і т.д.). Рекламації по дверях встановленим в таких приміщеннях розгляду не підлягають, і покупець самостійно несе відповідальність за збереження зовнішніх і експлуатаційних властивостей купленого товару.
  4. Неправильна експлуатація, порушення технології установки і монтажу

Гарантія є дійсною за наявності у Покупця платіжних документів з печаткою фірми продавця.

Дані умови не обмежують законних прав споживача, наданих йому чинним законодавством України.

При отриманні замовлення уважно оглядайте покупку у присутності кур'єра, якщо Вам не подобається зовнішній вигляд або товар не відповідає параметрам замовлення, не розкриваючи упаковку, повертайте замовлення кур'єрові, ми обов'язково його заменім.Претензіі за зовнішнім виглядом приймаються тільки в момент доставки.