Понеділок - П'ятниця
з З 10:00 - 19:00
Субота - З 10:00 - 17:00
Неділя - Вихідний
Зворотній зв'язок
ГоловнаКуток споживача
Пам'ятка покупцеві

Пам'ятка покупцеві

Що спочатку: зробити ремонт чи замовити кухню?

Спочатку потрібно визначитися з дизайном, архітектурою, плануванням кухні. Проект кухні необхідно зробити до ремонту. Остаточний проект кухні повинен бути виконаний не дизайнером інтер’єру, який бачить загальну концепцію приміщення, (його проект можна прийняти за основу), проект повинен бути складений (при Вашій безпосередній участі) дизайнером тієї фірми, яка буде виготовляти або поставляти кухонні меблі. Інакше, можете запланувати одне, а вийде зовсім інше.

Коли у Вас буде готовий проект кухні, Ви будете знати, де і що у Вас буде розташовано: холодильник, духова шафа, мікрохвильова пічка, сушка, мийка, обідній стіл і т.д. аж до електрочайника. У результаті буде легше визначитися, куди вивести розетки для техніки і підсвічування, вимикачі, труби подачі води та каналізації, вентиляційні виходи, батареї опалення і т.д., як викласти плитковий «фартух» (як правильно це зробити, підкаже конструктор-дизайнер).

Найчастіше багато покладаються лише на думку виконроба, який курирує ремонт або на свій власний досвід, але краще, все ж таки, проконсультуватися і з фахівцями, професіоналами саме з кухонних меблів. Сім разів відміряй, один раз відріж. Інакше може вийти сумна історія: і на ремонт і на кухонні меблі витрачено чимало і грошей і сил і нервів і здоров’я, а вийшла нісенітниця там, де могла б бути «лялечка». Адже Ви ж хочете, щоб кухня була затишною, усе було під рукою, все на своїх місцях, та й її вигляд очі радував.

Для складання проекту кухні, треба для себе визначитися з відповідями на багато питань, пов’язаних з кухонним приміщенням, його функціями і компонуванням:

  • Чи буде кухня використовуватися тільки як місце для приготування їжі або там буде і обідня зона?
  • Чи буде це кухня – студія або окреме приміщення?
  • Скільки чоловік одночасно буде перебувати на кухні, скільки місця необхідно для їх комфортного розміщення?
  • Скільки людина може одночасно займатися приготуванням їжі?
  • Чи потрібно запланувати місце для годування домашніх тварин?
  • Скільки посуду, сипучих продуктів, овочів, консервації і т.д. повинна вміщати кухня?
  • Яка техніка буде на кухні? Чи буде на кухні пральна машина? Чи буде на кухні телевізор?
  • Де буде холодильник, мийка, плита, духовка?
  • Яке розташування мийки для Вас зручніше?
  • Де буде «робочий стіл» – зона для оброблення і підготовки продуктів? Бажане розташування повинне відповідати послідовності приготування страв: холодильник, проміжна тумба і антресоль (можливо, для зберігання продуктів), мийка, «робочий стіл», плита.
  • Яка висота нижніх шафок (тумб) для Вас зручніше.
  • Яка висота верхніх шафок (антресолей) для Вас прийнятна? Високі ширшими, але, можливо, важко буде дістатися до верхнього відділення антресолі.

Зручність, комфорт і затишок кухні – це коли немає ніяких проблем з пошуком, доступністю і легкістю експлуатації того, що Вам необхідно. Вам буде приємно знаходитися на такій кухні, готувати їжу, приймати гостей, просто відпочивати.

Кухня – серце Вашого будинку Ви, без сумніву, заслужили кухню Вашої мрії, кухню, яка відповідає Вашому смаку.

Двері на кухню, у ванну або в кімнату?

Двері, що встановлюються в кухні або ванній, мають ряд особливостей у порівнянні зі звичайними міжкімнатними дверима, оскільки в цих приміщеннях з'являються такі додаткові чинники, як вплив вологості і підвищеної температури. Ця обставина обов'язково потрібно врахувати, щоб вибрати максимально надійні і довговічні матеріали, з яких вони будуть виготовлені. Найкраще для ванної та кухні підходять двері з МДФ і алюмінієвого або ПВХ-профілю. Правда, останні два варіанти більше підходять для громадських приміщень, ніж для домашніх, так як не створюють необхідного затишку.

Хорошим рішенням для дверей у ванну або кухню є так звана дверна припливна вентиляція - невеликі отвори або решітки внизу двері, завдяки яким приміщення набагато краще провітрюється і вплив вологості знижується. Це допомагає уникнути в майбутньому виникнення таких неприємних моментів, як освіта грибка і цвілі.

Для вибору дверей в житлові кімнати або коридори увагу звертати потрібно вже на інші моменти. У першу чергу це - світло-і звукоізоляція, міцність дверного полотна, а також на декоративні елементи.

Останнім часом, люди все частіше починають замислюватися про екологічність і чистоті матеріалів, з яких робляться дверні полотна.

І лідером за цим показником, звичайно, є двері з натурального дерева, які до всього іншого характеризуються як найбільш надійні та довговічні.

Вибираючи двер чи вхідні, чи міжкімнатні у відповідності зі своїми вподобаннями важливо розуміти, що має для вас більше значення, а що є лише непотрібним доповненням, не вартим необхідної переплати. Купуючи двері, ви не розраховуєте, що будете міняти їх часто, тому, вкладаючи гроші на довгі роки, краще подбати про те, щоб вкладення себе виправдовувало. Невелике дослідження пропозицій на ринку, інформація про якість того чи іншого матеріалу, доступних комплектаціях і декоративних рішеннях - все це не займе багато часу, але допоможе вам прийняти в підсумку правильне рішення і часто істотно скоротити витрати на покупку і установку дверей.

Дверна фурнітура.

Вибираючи фурнітуру для дверей важливо в першу чергу звертати увагу на матеріал, з якого вона виготовлена і характеристики міцності. Найпоширеніший матеріал для виготовлення як ручок, так і дверних петель - це латунь. Сам по собі цей матеріал володіє прекрасними антикорозійними властивостями, але для додаткової міцності і захисту ручки ще покривають декількома шарами фарби. Такий метод дозволяє продовжити термін експлуатації ручки, а також зберегти зовнішню привабливість на більш тривалий час.

Дверні петлі з латуні в свою чергу, поліруються або хромуються. Ще петлі можуть бути виготовлені із сталевих сплавів і покриті латунню. Однак такий варіант є набагато більш дорогим. В силу підвищеної міцності і більш високої вартості найбільш доцільно встановлювати такі петлі на вхідних дверях, а не на міжкімнатних.

Для виробництва фурнітури також використовують нержавіючу сталь, всілякі сплави на основі цинку або алюмінію. Природно, чим дорожче сам матеріал, тим вище і вартість виготовляється з нього фурнітури. Найдоступніша за ціною фурнітура робиться з алюмінію, потім сталь і дорожче обійдуться ручки і петлі з латуні або бронзи.

Дверна фурнітура, один з елементів конструкції, який часто приймає на себе найбільшу частину експлуатаційного навантаження всієї конструкції. В першу чергу це, звичайно, стосується дверних ручок, петель і замків. Однак до категорії фурнітури також відносяться всілякі засувки, вічка, ланцюжки, запори і доводчики

Як обрати енергоефективне вікно?

Заощаджуйте на енергоспоживанні

Енергоефективність - це раціональне (ефективне) використання енергетичних ресурсів. Для населення - це в першу чергу значне скорочення комунальних витрат.

Термомодернізація - це комплекс заходів по утепленню багатоквартирного будинку, який дозволяє значно скоротити енерго- та ресурсоспоживання.

Починати процес термомодернізації необхідно з енергетичного аудиту, за результатами якого може бути визначений комплекс заходів щодо підвищення енергоефективності, етапи і послідовність їх здійснення.

Сучасне пластикове вікно є складною системою, всі елементи якої тісно взаємопов’язані. Серед них немає не особливо важливих, другорядних. Як ні дивно, але однією з найпоширеніших помилок споживача є вибір вікна лише з конкретної торгової марки пвх-профілю. При цьому очевидно, що пластикові вікна обов’язково розчарують замовника, якщо виробник застосує для їх виготовлення тонкі склопакети, дешеву фурнітуру, неякісну арматуру, недовговічні ущільнювачі. Давайте докладніше розглянемо, з яких компонентів складаються металопластикові вікна, розберемося в особливостях комплектації.

Щоб недешеві металопластикові вікна стали вдалою і довгостроковою інвестицією, необхідно точно визначити свої потреби.

Технічні нюанси віконних систем багато в чому будуть залежати від умов їх експлуатації.

Головними критеріями вибору елементів вікна будуть:

  1. температурний режим усередині приміщення і зовні;
  2. шумова навантаження;
  3. вимоги до безпеки.

Важливо все: у який кліматичній зоні Ви знаходитесь; куди будуть орієнтовані вікна — на жваву вулицю або тихий внутрішній дворик; для якого приміщення призначено вікно — кухня, дитяча або балкон у спальні; на якому поверсі розташовано Ваше житло.

Балкон і його роль в житті людини

Звичайно ж, враховуючи тісноту наших квартир — балкон річ незамінна і необхідна. І скління балконів — це маленька перемога нашого народу, чому? Держава забороняла спотворювати фасади будинків, зведених державою, а люди склили, склять і будуть склити. Але виникає інше питання, як засклити балкон правильно?

Що дає скління балкону

Скління балкона може принести дуже багато користі, але потрібно відповісти собі на питання: що ви хочете отримати після завершення робіт. Приміром, від пилу і різних опадів ваш балкон може захистити скління будь-яким методом, але теплоізоляційним ефектом володіють не всі види скління, тому матеріал треба вибирати дуже ретельно.

З чого почати скління

Тонкощі виміру

Перше, що потрібно зробити — це переконатися в надійності поручнів балкона, адже перед тим, як засклити балкон важливо підготувати основу. Щоб перила були довговічними, необхідно зміцнити їх, використовуючи зварювання або металевий куточок, також можна зробити поручні з цегли. До речі, дані методи зміцнення підійдуть при найменшому натяку на обвал.

Після цього потрібно створити креслення балкона і визначитися з варіантом системи вікна, так як існують різні схеми відкриття і якщо вам потрібні розстібні вікна, то ширина стулок має бути не більше 20 і не менше 10 см., тому що їх неможливо буде відкрити повністю. Якщо ви плануєте поставити на балконі шафу, то потрібно враховувати її місцезнаходження, використовуючи там не скло, а глухі рами.

Далі можна починати вимірювання висоти конструкції, виміряти відстань від парапету (перила) до стелі, тобто, верхнього перекриття. Також, займаючись розрахунком конструкції, важливо враховувати мінімальний показник виміру, заміряти кожну площину зовнішнього металевого краю або ж по зовнішньому краю бетонної плити від одного до іншого кута. Розраховуючи висоту будівлі можна вичитувати товщину підвіконня. А вимірюючи довжину всіх площин, потрібно віднімати кутові і еркерні з’єднання. Пам’ятайте — довжина козирка і відливу повинна бути на 15-30 сантиметрів більше від готової конструкції, а довжина підвіконня — більше на 10-30 сантиметрів.

Перед тим, як засклити балкон, за допомогою рівня і схилу потрібно виставити коробку і закріпити її до парапету і потоку, а якщо потрібно, то і до стін. Потім можна встановлювати підвіконня, козирки і відливи. Використовуючи спеціальний пістолет, всі шви заповнюються піною і за допомогою герметика маскуються.

Засклити балкон деревом — актуальна пропозиція навіть у наш час. Дерев’яні рами ще й сьогодні дуже активно застосовуються для скління балконів, хоча, на думку багатьох людей це «минуле століття». Тим не менш, є у них і переваги, і недоліки. Основний недолік — зовнішній вигляд, а точніше скління за допомогою дерев’яних рам, в мегаполісах воно вимагає регулярного оновлення фарби, хоча б два рази в рік. Якщо цього не робити, то дерево покриється тріщинами, а через кілька років тріщини зростуть, а вікна втратять свою герметичність і зовнішній вигляд.

Висновок! Незважаючи на це, добре дерев’яне скління, зроблена професіоналами, виглядає багато і розкішно. Воно не виходить з моди і може стати родзинкою вашого балкона, як з зовнішньої, так і з внутрішньої сторони.