Понеділок - П'ятниця
з З 10:00 - 19:00
Субота - З 10:00 - 17:00
Неділя - Вихідний
Зворотній зв'язок

Замір

Ви вирішили купити міжкімнатні, вхідні двері або вікна?

Перш за все, Вам необхідний фахівець по заміру

Замір - це відповідальний етап при купівлі та встановлення дверей. Перш ніж приступити до виміру самостійно, слід пам'ятати, що ціна помилки може бути занадто висока! Через непрофесійно виконаного виміру, монтаж двері з легкого і швидкого ризикує перетворитися на трудомісткий, затяжний, а головне дорогий процес. Цінуйте свій час і кошти - довірте роботу професіоналам.

Замір дверного отвору дуже важливий етап, оскільки саме на цьому етапі заміряються всі величини, які знадобляться для правильного розрахунку вартості дверного блоку. На цьому етапі визначається: ширина дверного полотна, коробки, додаткової дошки, можливість установки порога і лиштви.

Вартість виклику замірника по міжкімнатних дверей - БЕЗКОШТОВНИЙ

Вартість виклику замірника по вхідним дверей- БЕЗКОШТОВНИЙ

Вартість заміру за межами Києва - 100 грн.

Не завжди самостійний замір економить вам гроші, оскільки часто люди помиляються у зв'язку з невмінням коректно зняти замір і це призводить до додаткових витрат на матеріал, якого невистачило, або перебір необхідного матеріалу.

Однак якщо ви вирішили самостійно зняти замір з вашого дверного отвору, тоді ось вам підказка.

Для розрахунку необхідного матеріалу і розмірів полотен нам буде потрібно від вас наступне:

1) Ширина чистого пройому (від стіни до стіни).

2) Висота чистого пройому.

3) Відкривання. (Петлі зліва, відкривання на себе - ЛІВЕ; петлі праворуч, відкривання на себе - ПРАВЕ;)

4) Необхідність порога.

5) Необхідність лиштви.

Замір кухні

Замір приміщення кухні – найважливіша складова підготовки до виготовлення кухні на замовлення. Від цього залежить, як кухонні меблі «впишуться» у Ваше приміщення. Замір повинен бути зроблений грамотно. Зробіть виміри відстаней (від підлоги, стін) до балок, комунікацій, лічильників, кранів, батарей, розеток, вимикачів, труб, наличників, багетів, плінтусів, підвіконь, вентиляційних віддушин і т.д.

Зніміть також розміри (довжина, ширина, глибина) усіх прорізів, виступаючих частин, які будуть знаходитися безпосередньо в зоні експлуатації кухні з урахуванням відкривання фасадів кухні, висувних ящиків, фурнітури, техніки. Якщо в зоні, де буде встановлюватися кухня, покладено «фартух» (плитка тільки в робочій зоні) розміри потрібно записувати з урахуванням того, наскільки ця плитка виступає щодо стіни.

Необхідно знати розміри і майбутнє розташування побутової техніки, яка буде інтегрована в кухонні меблі: плита, варильна поверхня, миття, духовка, витяжка, посудомийна машина, пральна машина, холодильник, мікрохвильова піч. Одним з необхідних розмірів є кут між стінами. Для його визначення можна скористатися або кутоміром, або простою рулеткою.

До процесу виміру приміщення кухні потрібно підходити дуже серйозно – будь-які недоліки, помилки (похибки в розмірах) можуть призвести до переробки меблевих модулів, а то і до зміни проекту з наслідками, що випливають звідси незапланованими фінансовими витратами.

Якщо Ви не цілком упевнені, що зможете коректно зробити виміри, то краще доручити цю операцію професіоналам. Таким чином, заощадите свій час, нерви і гроші. Крім того, фахівець з вимірами може підказати про переробках, зміни, необхідних для безперешкодної установки кухні.