Понеділок - П'ятниця
з З 10:00 - 19:00
Субота - З 10:00 - 17:00
Неділя - Вихідний
Зворотній зв'язок

Монтаж

ДВЕРІ ВХІДНІ ТА МІЖКІМНАТНІ

Швидкість, якість і вартість монтажу нових дверей залежить від трьох чинників: розташування об'єкта, готовності дверного отвору, складності встановлюваної конструкції. Якщо ж ви встановлюєте вхідні двері чи міжкімнатні, демонтаж старих дверей ми виконуємо безкоштовно.

Необхідною умовою швидкої і якісної установки дверей є попередня підготовка дверного отвору. Наші фахівці монтують двері на вже підготовлені поверхні: стіни повинні бути рівними, отвори - правильної форми.

Якщо попередні роботи виконані, то протягом дня може бути встановлено до 4 дверних комплектів.

Установка вхідних металевих і міжкімнатних дверей виконується нашими майстрами як у Києві, так і інших населених пунктах. У цьому випадку ціна замовлення зміниться, оскільки на неї вплине вартість заміської доставки. При замовленні монтажу вхідних дверей у вартість включений демонтаж старих.

МОНТАЖ ВІКНА

Якісний монтаж вікна із захистом монтажного шва гідро- та пароізоляцією не лише допоможе суттєво підвищити ефективність вікна, а й подовжить строк його експлуатації: пароізоляція з внутрішнього боку дозволить запобігти проникненню вологи у піну, а гідроізоляція зовні захистить шов від атмосферних опадів. Цей комплекс заходів збереже структуру утеплювача та перешкодить його руйнуванню. Ми радимо не заощаджувати на монтажі, бо саме змонтоване вікно є кінцевим продуктом.